Piękny a zarazem inteligentny stół firmy KASPARO

wpis w: Domoticz | 0

W dzisiejszym wpisie chciałem Wam pokazać coś zupełnie innego a mianowicie jakie „dzieło sztuki” można stworzyć gdy ma się w sobie odrobinę pasji a także chęci by wyjść poza ramy szarości.

Nie wiedziałem, że mój dobry znajomy Rafał Kasprzak, który w sumie od zawsze chciał tworzyć wyjątkowe rzeczy, pójdzie tak daleko i wraz z innymi pięcioma osobami założy własną firmę o nazwie KASPARO, która zajmować  się będzie produkcją inteligentnych stołów na zamówienie.

 

Tak o swojej firmie pisze Rafał:

„Kasparo to producent ekskluzywnych mebli. Nasz projekt od początku opierał się na czerpaniu z zalet materiału naturalnego, jakim jest drewno oraz z chęci mariażu drewna z innymi surowcami. Nasza idea podyktowana była faktem, że na rynku stołów produkty unikatowe, wyjątkowe są produktami niszowymi. Kasparo to świeży powiew w branży meblarskiej. Kasparo to unikatowa marka na skalę globalną, której podstawowym priorytetem jest funkcjonowanie w zgodzie z naturą.

Ponadprzeciętny design tworzonych produktów inspirowany jest harmonią charakteryzującą las, morze czy góry. Kasparo wykorzystuje najcenniejsze dary natury i jednocześnie dba o naturalną równowagę. Kasparo to propozycja dla osób, które są świadome wartości i zalet bogactwa naturalnego, a jednocześnie którym przyszłość natury nie jest obojętna. Świadomość tą będzie też miał klient otrzymując certyfikat z danymi lokalizacji drzewa, które zostało posadzone w zamian za zakupiony produkt. Dzięki temu nasi Klienci dołączają do grona ludzi wspomagających projekt ratowania zasobów naturalnych poprzez sadzenie drzew. Kasparo to nowy, wyjątkowy styl skierowany na przyszłość, a jednocześnie niezapominający o przeszłości. Produkty, przez nas tworzone są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, o czym poświadczy dokumentacja potwierdzająca autentyczność. Taki dokument zostanie dołączony do zakupionego przedmiotu.

Oferta Kasparo zakłada nieustanne zmiany i składa się z unikatowych serii- 100 stołów, po których następuje wycofanie danego modelu z produkcji. Kasparo to propozycja dla osób ceniących harmonię, które najlepiej czują się w zainspirowanym pięknem natury otoczeniu. Kasparo to gwarancja oryginalności, niepowtarzalności, najwyższej jakości, profesjonalizmu i piękna.Jesteśmy przekonani, że nasze unikatowe produkty wprowadzą jeszcze więcej piękna do Państwa otoczenia, niczym najcenniejsze dzieło sztuki.

Produkty Kasparo to piękno natury w wyjątkowym, niespotykanym wydaniu.”

 

Inteligentny stół firmy KASPARO

 

Na dzień dzisiejszy oferta Kasparo obejmuje designerski stół z technologią LED, jednak w niedługim czasie zostanie ona wzbogacona również o nowoczesne biurka oraz stoły konferencyjne. Oferowany przez nas ekskluzywny stół przeznaczony jest dla osób, które poszukują wyjątkowych rozwiązań. Każdy zaprojektowany przez nas stół jest sygnowany logiem Kasparo. Dodatkowo każdy Klient dostaje od nas także certyfikat autentyczności zakupionego produktu.

 

Inteligentny stół firmy KASPARO

 

To co czyni te stoły wyjątkowymi to fala z żywicy, która wykrywa osoby w pobliżu za pomocą czujnika ruchu i uruchamia bardzo ładną świetlną animację, która trwa 25 s. Animację można także uruchomić poprzez 3-krotne puknięcie w blat. Czas animacji można przeprogramować wedle preferencji.

Zapraszam do zapoznania się z tym artykułem, gdzie można dowiedzieć się więcej o całym projekcie a także przeczytać wywiad z jego autorem.

 

Inteligenty stół firmy Kasparo

 

!!! Zainteresowanych zakupem zapraszam pod TEN adres !!!

Zostaw Komentarz

*