Z cyklu wspieramy polskie marki – podkład kryjący Cashmere od Dax Cosmetics

wpis w: Bez kategorii, Inne | 0
Firma Dax Cosmetics

Dax Cosmetics to polska firma kosmetyczna, założona w 1984 roku przez absolwentów Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie, którzy prowadzą firmę do dnia dzisiejszego. Obecnie firma zatrudnia ponad 250 osób i posiada własne laboratoria. Dax Cosmetics specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów ochronnych do opalania oraz produktów do makijażu. Posiada 77 linii kosmetycznych w ramach pięciu marek: Yoskine, Cashmere, Perfecta, Dax Sun, Daxmen i Celia.
Więcej na stronie http://www.dax.com.pl/

cashmere_logo

Producent określa tą markę jako premium. Według niego produkty tej marki są symbolem innowacyjności i nowoczesności. Więcej możecie przeczytać i zobaczyć tutaj http://www.cashmere.com.pl/

 

Długotrwały pokład kryjący Cashmere 12h make-up

Kupiłam ten produkt szukając bezustannie idealnego pokładu. Skuszona opisem i ceną na do widzenia w Rossmannie. Bez zastanowienia mogę stwierdzić, że nie żałuję, co więcej jestem naprawdę zadowolona. Ale zacznijmy od tego co na temat tego produktu mówi producent.

Nowoczesny podkład o przedłużonej trwałości.
Sprawia, że skóra wygląda nieskazitelnie przez cały dzień. Nie ściera się i nie rozmazuje.
Intensywnie kryjące pigmenty gwarantują perfekcyjnie wyrównanie kolorytu cery i pełną korektę niedoskonałości.
Zapewnia matowe wykończenie makijażu.
Zawiera ochronne filtry UVA i UVB oraz pielęgnacyjny olejek arganowy zwany płynnym złotem Maroka, który dba o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry.
Dostępny w 4 odcieniach:
01 NATURALNY, 02 SŁONECZNY, 03 BEŻOWY, 04 OPALONY
Sugestia: Cashmere 12h Make-up można stosować na bazy Cashmere Secret lub Cashmere Secret Glam. Przedłuża się w ten sposób trwałość makijażu i wzmacnia efekt wygładzenia skóry.
DO KAŻDEGO RODZAJU CERY, BEZ OGRANICZENIA WIEKU.

Trwałość 12 h.
Pełne krycie niedoskonałości.
Matowe wykończenie.

Cashmere
Źródło: http://www.dax.com.pl/
A jak jest w rzeczywistości?

Podkład łatwo się rozprowadza, nie trzeba go mocno wcierać, wklepywać, ma bardzo lekką i delikatną konsystencję. Nie pozostawia smug, dobrze kryje, wyrównuje koloryt skóry i naprawdę długo się utrzymuje. Wygładza i matuje. Pozostawia naturalny wygląd skóry, bez efektu maski (a to właśnie jest jedna z najważniejszych cech, jakiej oczekuję od podkładów). Zapach delikatny, bardzo przyjemny. Estetyczne i wygodne opakowanie z pompką (metalowa tubka), z przezroczystym paskiem, pozwalającym na kontrolę poziomu zużycia kosmetyku. Bardzo wydajny, wystarczą 2 pompki do dokładnego pokrycia całej twarzy. Zdecydowanie mogę polecić do przetestowania.

 

Źródła:  http://www.dax.com.pl/
http://www.cashmere.com.pl/

Zostaw Komentarz

*