Projekt-AUTO.pl – z pasji do motoryzacji w domowym zaciszu

wpis w: Inne | 0

Tym razem przedstawiam Wam coś z innej beczki.  Projekt – AUTO jest młodym, ale stale rozwijającym się zbiorem motoryzacyjnych rad, czy projektów. Niezależnie, czy chcesz sam zacząć działać przy swoim „skarbie”, czy też po prostu poczytać ciekawe rzeczy, powinieneś tam zajrzeć.

Grzegorz, który jest autorem bloga, jest od dziecka związany z motoryzacją, którą odziedziczył w genetycznym spadku po Tacie.  Blog poświęca ludziom, którzy mają ambicje do samodzielnej pracy i podejmują się kontrowersyjnych tematów, często nawet mało opłacalnych – ale przecież radości życia kupić nie można 🙂

Ukochany Citroen

Słowo od Grzegorza

Po całej masie przerobionych tematów i milionie fotografii stwierdziłem, że szkoda, by to doświadczenie, czy też czyjeś błędy tak po prostu się zmarnowały. Postanowiłem, więc  zrobić z tego użytek i podzielić się doświadczeniem z innymi ludźmi.

Grzesiek w swoim żywiole

Wpadnij na chwilę na www.projekt-auto.pl, może zainteresuje Cię konkretna tematyka a może dowiesz się czegoś nowego. Może Ty masz jakiś nie zrealizowany projekt, który możemy wykonać wspólnie? Jeśli tylko będę potrafił, chętnie pomogę Ci również radą w sprawie Twojego samochodu.  Znajdziesz tu porady i projekty związane z mechaniką, lakiernictwem, diagnostyką, a także autodetailingiem.

Posty publikowane są co najmniej dwa razy w tygodniu, aby żadnego nie przegapić, możesz również polubić profil na Facebooku: projektauto.pl

Przykładowe tematy na blogu Grzegorza:

Uważasz, że Twój lakier jest czysty i bez skazy? Zobacz poniższy post, na dowód tego, że wcale tak nie jest. Praktyczne porady odświeżenia lakieru.

https://www.projekt-auto.pl/czyszczenie-lakieru/

Znudziło Ci się stare wnętrze Twojego „wozidła”?  To nic! Jest na to dobry sposób. Odśwież swoje wnętrze zachowując oryginalność, nie wydając na to masy pieniędzy.

https://www.projekt-auto.pl/nowy-wystroj-czyli-zmiana-obic-i-deski-rozdzielczej-citroen-c5/

Czujesz, że z Twoim silnikiem jest coś nie tak? Masz problemy z odpaleniem, a z rury wydostaje się niepokojąco dużo barwnych spalin? To jedna z możliwych przyczyn:

https://www.projekt-auto.pl/diagnostyka-uszczelki-glowicy/

Zostaw Komentarz

*