Z cyklu wspieramy polskie marki – płyn Caramel Waffle od Luksja

wpis w: Bez kategorii, Inne | 1

Wracamy do naszego cyklu Wspieramy polskie marki. Tym razem o produkcie marki, o której już pisaliśmy – Luksja, więc ponownie o samej firmie i marce wspominać nie będziemy, tylko od razu „zajmiemy się” produktem: płynem do kąpieli z cyklu Patisserie Caramel Waffle.

Luksja Caramel Waffle

Może na początek o tym co o samej kategorii produktów i serii Patisserie mówi producent.

Płyny do kąpieli powstały z myślą o wszystkich, którzy kochają poprawiać sobie samopoczucie długimi kąpielami w wannie pełnej kremowej piany. Znajdziesz w nich między innymi apetyczne zapachy rodem z cukierni, chroniące skórę przed wysuszeniem mleczko bawełniane, rewitalizujący ekstrakt z nasion kakao czy chroniący przed szkodliwym działaniem wolnych rodników ekstrakt z płatków róż. Relaks dla ducha, pielęgnacja dla ciała – tak najkrócej można podsumować płyny do kąpieli Luksja.

Długa kąpiel w wannie pełnej kremowej piany to najlepsze lekarstwo na skutki długiego, stresującego dnia. Z myślą o wszystkich, którzy kochają poprawiać sobie w ten sposób samopoczucie Luksja przygotowała linię pięciu płynów do kąpieli kuszących wyjątkowymi, apetycznymi aromatami. Wszystkie kojarzą się z cukierniczymi specjałami.

A o samym produkcie Caramel Waffle:

Złocisty karmel i łagodna wanilia, tworzą niepowtarzalny aromat tego wyjątkowego płynu do kąpieli. Zanurz się w jedwabistej pianie, odpręż się i wróć myślami do beztroskiego dzieciństwa. Luksja Caramel Waffle przywoła tylko najsłodsze wspomnienia.

A w rzeczywistości… najbardziej urzekł mnie zapach, jest niesamowity. Takie pomieszanie karmelu, który uwielbiam, trochę męskich perfum (oczywiście moim zdaniem) wafelków…Wystarczy niewielka ilość żeby powstało dużo, aksamitnej, gęstej i długo utrzymującej się piany. Dosyć wygodne i wydajne opakowanie. Zdecydowanie polecam głównie ze względu na zapach!

Źródło: http://luksja.pressium.pl/

            http://luksja.pl/

Jedna odpowiedz

  1. ja również wspieram 🙂 caramel waffle to jeden z moich ulubionych płynów do kąpieli.

Zostaw Komentarz

*