Z cyklu wspieramy polskie marki – żel Energy On od Lirene

wpis w: Bez kategorii, Inne | 0

Tym razem coś dla płci męskiej…żel do mycia ciała, twarzy i włosów Energy On od Lirene.

Marka Lirene

Tak pisze o sobie marka na stronie www: Jestem marką, która od 10 lat tworzy skuteczne kosmetyki odpowiadające na potrzeby Twojej skóry. Jestem aktywna. Każdego dnia łączę satysfakcję, jaką przynosi mi profesjonalna praca naukowa, z pasją tworzenia kosmetyków, które urzekają Cię również subtelnym zapachem i nowoczesnym opakowaniem.

Moją największą nagrodą jest widoczny efekt działania kosmetyków i piękny uśmiech na Twojej twarzy, gdy widzisz rezultaty ich stosowania. Nie spoczywam na laurach, choć dostałam już wiele wyróżnień. Jestem blisko Ciebie każdego dnia, żeby wspólnie podejmować wyzwania jakie stawiają zmienne potrzeby Twojej skóry, zależne od warunków środowiska i czasu. Stawiam na systematyczną pielęgnację. To ona sprawia, że czujesz się radosna i zadowolona z siebie.

Żel do ciała, twarzy i włosów Energy On – co mówi producent?

Żel do mycia ciała twarzy i włosów Energy ON przeznaczony jest dla każdego typu skóry.
Potrzebujesz uniwersalnego kosmetyku do codziennej pielęgnacji?
Żel do mycia ciała twarzy i włosów Energy ON gwarantuje skuteczne oczyszczenie oraz dawkę energii dla Twojej skóry. Dzięki odpowiedniej konsystencji, żel dobrze się pieni, a przyjemny zapach i wygodne opakowanie sprawiają, że jest komfortowy w użyciu.

Energy On

 A jak to jest w rzeczywistości?

Poprosiłam oczywiście męża o opinię i dzielę się nią z Wami. Opakowanie wcale nie jest takie wygodne jak zapewnia producent, wręcz przeciwnie, pomimo że bardzo ładne i eleganckie, to zdecydowanie niepraktyczne. Żel dobrze się pieni i rozprowadza na skórze. Pozostawia wyczuwalny zapach, świeży i pobudzający. Zaletą jest na pewno jego uniwersalność, przeznaczony jest do twarzy, ciała i mycia włosów. To tyle – krótka, męska i rzeczowa opinia 🙂 Mąż jest ogólnie zadowolony, oprócz opakowania.

Źródło: http://lirene.com/

Zostaw Komentarz

*